Görüntülü Sohbet sizi online üyelerle seviyeli ve düzeyli bir şekilde sesli ve görüntülü sohbet etme imkanı sunar. Hoş sohbet ve arkadaşlık için doğru yerdesiniz!

Hemen Üye Ol | Şifremi Unuttum
#
Satın Alma İşlemleri
1» Özel Oda süresi nedir ?
Süre Satın Alma; showencam.com kameralı sohbet odalarında, özel sohbet odasında birebir canlı kameralı özel sohbet edebilmek için süre satın almanız gerekmektedir. Satın aldığınız süre kadar özel odada birebir kameralı sohbet edebilirsiniz. Tüm sürenizi bir üyede kullanmak zorunda olmadığınız gibi, sürenizi daha sonrada kullanabilirsiniz.
2» Gold Üyeliğe nasıl Yükselirim ?
Gold Üyelik; showencam.com sitesinde bulunan özel imkanlardan yararlanmanızı sağlayacak üyelik şeklidir. Gold Üyelik olduğunuzda sınırsız genel odalara girme, sınırsız yazışma, hediye ve özel mesaj gönderme gibi özel imkanlardan yararlanabilirsiniz, Yüksek süre paketlerinden satın alarak, gold üyeliğe yükselebilirsiniz.
3» Nasıl Sohbet odası Açarım?
Kameralı Üyelik; Kendinize ait bir sohbet odanız olur, bayanlar ücretsiz olarak oda açma işlemi talep edebilir, erkek üyeler ise hesaplarına en az 10 saat süre olmak üzere kredi yüklerler, bu krediyi isterse kendi odasında özel odaya alınarak kullanır, isterse diğer bayan üyelerin odalarına gidip onlarla özelde çekerek kullanılabilir. Açılan oda süresi 1 aylıktır, isterse üzerine normal özel oda süresi satın alarak süreyi uzatabilir.
Ödeme ile İlgili Çok Sorulan Sorular (5)
1» Kredi kartı Ödeme Güvenli mi ?
Kredi Kartı ödememiz %100 Güvenli olan 3D SECURE ile yapılmaktadır ayrıca 256 - RAPİD SSL sertifikamız mevcuttur. İşlem tamamlandığında satın almak istediğiniz hizmet otomatik yüklenir.
2» Kredi kartı ile ödeme yaptım ama sürem yüklenmedi. Sebebi ne olabilir?
3D Secure ödeme sistemimiz mevcuttur, Kartınızın güvenliği için kart bilgilerinizi girdikten sonra sistem sizi kendi bankanızın sayfasına yönlendirir ve kartınızla ilgili güvenlik soruları sorar, Güvenlik bilgilerini eksik girdiğiniz için süreniz yüklenmemiştir. Bilgilerinizi eksiksiz ve doğru girererek tekrar deneyiniz. Bankanızı arayarak kartınızdan herhangi bir çekim yapılmadığını öğrenebilirsiniz.
3» Kredi kartım yok nasıl ödeme yapabilirim?
Süre satın al kısmında bulunan hesap numaralarımızdan herhangi birine havale yaparak ödeme yapabilirsiniz. Satın almak istediğiniz sürenin fiyatı kadar havaleyi banka hesap numaralrımıza bankamatikten havale olarak yapıyorsunuz. Havale yaptıktan sonra buradan aşağıdaki bilgileri yazmanız gerekmektedir.
-Havalenin yapıldığı banka;
-Havale yapılan saat;
-Havale Miktarı;
-Havaleyi yapan kişi isimsoyisim.
Yukarıdaki bilgileri doğru ve eksiksiz yazdığınız taktirde havaleniz en kısa sürede kontrol edilip süreniz yüklenmektedir.
4» Banka Hesabım yok, Bankamatik'ten Kartsız İşlem ile Ödeme nasıl Yaparım ?
Herhangibir bankada hesabınız olmasa bile bankamatiklere gidip, (örneğin: işbank, garantibank, yapıkredi) kartsız işlem seçeneğine ile süre satın al sayfasında bulunan banka hesap numaralarımıza para aktarabilirsiniz. Yatırmak istediğiniz tutar kadar parayı hesabımıza anında yatırdıktan sonra hızlı destekten ödeme bildirimi yapabilirsiniz. (Kartsız işlem seçeneğinde banka ek komisyon almaktadır. İşbank:3TL , Yapıkredi:4TL, Garanti:5TL, Akbank:5TL gibidir. )
5» Kontör / TL ile süre satışı yapılıyor mu, kontör / TL ile süre alabilirmiyim?
Kontör/TL ile süre satışımız mevcuttur.Turkcell ve Avea ile işlem yapabilirsiniz.
Sistem ile ilgili Çok Sorulan Sorular (6)
1» Özel odaya nasıl geçebilirim ?
Sağ üst köşede bulunan süre satın al sayfasından, süre satın almanız gerekir. Kredi kartıyla ve ya banka havalesiyle süre satın alabilirsiniz. Detaylı bilgi süre satın al sayfasında mevcuttur.
2» Kullanıcı adımı değiştirmek istiyorum?
Kullanıcı adınızı malesef değiştiremezsiniz, fakat "Hesabım" -> "Şifre Değiştir" bölümünün altından şifrenizi ve diğer bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.
3» Odada Mesaj Yazamıyorum ?
Genel odada sınırsız mesaj yazabilmeniz için gold üyelikli süre paketlerinden almanız gerekir.Eğer hiç mesaj yazamıyorsanız süre almanız gerekir.
4» Sürem var ama Özel Odadan düşüyorum ?
Kablosuz Modem ve ya 3G modem kullanıyorsanız, sinyal gücünüz çok zayıf olduğunda bağlantı hızınız özel odaya geçmek için yeterli olmaya bilir ve girdiğinizde özel odadan düşersiniz. Kablolu bağlantıdan girmeyi deneyin, ve ya sinyal gücü yüksek olan daha hızlı bağlantıdan girmeniz gerekir.
5» Süre mi nasıl kullanabilirim ? Hemen bitirmelimiyim ?
Sürelerinizi online olan tüm üyelerde kullanabilirsiniz, her kullanıcıya girdiğiniz süreniz saymaya başlar, ve cıktığınızda kalan süreniz hesabınızda bakiye olarak kalır, 1 sene boyunca hesabınızda bakiye olarak kalır. Daha sonra başka bir kullanıcıya girebilirsiniz. Yapmış olduğunuz özel oda sohbet geçmişinizi "hesap özeti" sayfasında bulabilirsiniz.
6» Chat sayfası açılmıyor, Özel oda Yüklenmiyor ?
Chat sayfamız Flash yazılım içermektedir, Eğer Chat sayfasını göremiyorsanız Adobe Flash Player yüklemeniz gerekir ve ya Özel odada Yükleniyor problemi yaşıyorsanız Flash Playerınızın sürümünü yükseltmeniz gerekir. Buraya tıklayarak ücretsiz temin edebilir ve ya sürüm yükseltebilirsiniz.
#

showencam.com olarak siz değerli üyelerimize en iyi hizmeti vermek için Türkiye'nin yeni nesil görüntülü arkadaşlık sistemini geliştirdik", dediğimizden beri 2 yıldır sizinleyiz. Sistemimizde, Flash Media altyapısı ve Live Streaming özelliği ile kameralı sohbet yani kullanıcılarla birebir sesli ve görüntülü chat etme imkanına sahipsiniz. Canlı sohbetin yanı sıra kullanıcılara çiçek gönderebilir, takibe alabilir, mesajlaşabilirsiniz.

showencam.com olarak siz değerli üyelerimize en iyi hizmeti vermek için Türkiye'nin yeni nesil görüntülü arkadaşlık sistemini geliştirdik", dediğimizden beri 2 yıldır sizinleyiz. Sistemimizde, Flash Media altyapısı ve Live Streaming özelliği ile kameralı sohbet yani kullanıcılarla birebir sesli ve görüntülü chat etme imkanına sahipsiniz. Canlı sohbetin yanı sıra kullanıcılara çiçek gönderebilir.

#