Görüntülü Sohbet sizi online üyelerle seviyeli ve düzeyli bir şekilde sesli ve görüntülü sohbet etme imkanı sunar. Hoş sohbet ve arkadaşlık için doğru yerdesiniz!

Hemen Üye Ol | Şifremi Unuttum
#
# # # #

KREDİ KARTI İLE SÜRE ALMA


Süre satın alarak online olan kameralı üyelerimizle özel odada birebir görüntülü ve sesli görüşebilir, süreniz bitene kadar özel odada sınırsız sohbet edebilirsiniz.Eğer kameranız varsa ve isterseniz sizde kameranızı açabilirsiniz. Hesabınıza yüklenen süreyi daha sonrada kullanabilirsiniz.
Gold üyelik alarak genel sohbet odalarında daha fazla kalabilir, sohbet edebilir, isimleri ve yazışmaları farklı renkte görünür, süre satın alarak özel sohbet odalarına geçebilirler.

# #
    15 dakika     19 TL

    30 dakika     35 TL

    60 dakika     50 TL

    120 dakika     105 TL

    180 dakika + 2 haftalık gold üyelik     155 TL

    300 dakika + 1 aylık gold üyelik     250 TL

    600 dakika     500 TL

    900 dakika     750 TL
#

showencam.com olarak siz değerli üyelerimize en iyi hizmeti vermek için Türkiye'nin yeni nesil görüntülü arkadaşlık sistemini geliştirdik", dediğimizden beri 2 yıldır sizinleyiz. Sistemimizde, Flash Media altyapısı ve Live Streaming özelliği ile kameralı sohbet yani kullanıcılarla birebir sesli ve görüntülü chat etme imkanına sahipsiniz. Canlı sohbetin yanı sıra kullanıcılara çiçek gönderebilir, takibe alabilir, mesajlaşabilirsiniz.

showencam.com olarak siz değerli üyelerimize en iyi hizmeti vermek için Türkiye'nin yeni nesil görüntülü arkadaşlık sistemini geliştirdik", dediğimizden beri 2 yıldır sizinleyiz. Sistemimizde, Flash Media altyapısı ve Live Streaming özelliği ile kameralı sohbet yani kullanıcılarla birebir sesli ve görüntülü chat etme imkanına sahipsiniz. Canlı sohbetin yanı sıra kullanıcılara çiçek gönderebilir.

#